FK Litoměřicko B – SK Stap Tratec 4:2 (3:1)

Hosté chtěli potvrdit dobrou formu z posledních svých vystoupení a odjížděli na umělou trávu do

Brozan s bojovou náladou před večerní závěrečnou Dokopnou. Bohužel po rychlém vedení 1:0

zahazovali jednu šanci za druhou a domácí prakticky do čeho kopli to skončilo v síti Vaňaka.

Nejdůležitější minuty utkání:

3´- únik Čonky, zpětná přihrávka na Kaňkovského, ale jeho slabou střelu domácí gólman lapil !!!

7´- na rohový kop Havla si naběhl Jägr, jeho střelu však domácí gólman vyrazil před Buryánka

a ten dělovkou pod „klacek“ nedal gólmanovi pražádnou šanci – 0:1 !!!

16´- pěkná akce hostů po ose Čonka – Buryánek – Kopřiva a ten před prázdnou bránou domácích

trefuje jen břevno – to byla super šance, která měla skončit v síti !!!

18´- Kaňkovský poslal míč do ulička na zcela volného Kopřivu, ale jeho slabou střelu gólman lapil !!!

30´- aut domácích a nepokrytý Barnát z otočky střelou k tyči z 20-ti metrů srovnal skóre na – 1:1 !

33´- přesný centr Buryánka, ale Vavroušek v další velmi dobré šanci minul míč !!!

36´- přetažený centr Kopřivy na Kaňkovského, ale ten v další čisté šanci netrefil balón !!!

37´- únik domácích po pravé straně, centr před bránu a Písař dostává domácí do vedení – 2:1 !

42´- rohový kop Havla, míč přistál na hlavě volného Vavrouška, ale míč šel jen těsně nad branku !

45´- chyba v rozehrávce hostů a Písař sám před Vaňakem skóruje a zvyšuje tak do šatny na – 3:1 !!!

V první půli byli hosté jasně lepším celkem a neustále zaměstnávali domácí obranu. Bohužel ani pět

tutovek nedokázali proměnit, kdežto domácí do čeho kopli, to skončilo v síti hostů. Neuvěřitelná smůla

hostů a naopak štěstí neustále se bránících domácích hráčů.

51´- dobrou střelu Čonky z 20-ti metrů pozorný gólman domácích chytá

53´- rohový kop Buryánka a míč z hlavičky Jircháře v další šanci letí jen vedle domácí svatyně !

55´- ulička Čonky na Havla, který mohl jít sám na gólmana, ale míč si zasekl a bek mu jej ukopl !

71´- další chyba hostů a Barnát své sólo proměňuje a zvyšuje tak již na neuvěřitelných – 4:1 !!!

72´- hosté v další velké šanci Čonkou, ale jeho střela šla jen těsně vedle domácí branky !!!

82´- domácí v brejku, ale střídající Hadar jejich šanci parádně zlikvidoval !

84´- nebezpečná střela hostujícího Vavrouška končí těsně vedle domácí brány !

86´- domácí v šanci, ale Hadar střelu jejich útočníka vyrazil do pole

89´- chyba domácích v rozehrávce a Havel koriguje výsledek na konečných – 4:2 !!!

Ve druhé půli to vypadalo, že se hosté ještě pokusí dotáhnout dvoubrankové vedení domácích, ale

bohužel pro ně byla domácí svatyně nedobytná. Navíc pak otevřeli hru a nejen, že inkasovali

rozhodující branku, ale mohli dostat ještě klidně i dvě další, nebýt velmi dobrých zákroků jejich

gólmana. Fotbal prostě nemá logiku – jak utrousil trenér domácích pan Starý při podávání ruky

našemu realizačnímu týmu po skončení utkání.