weby pro nejsevernější čechy

Třetí Advent

Máme tu opět nabídku akcí a míst, kam byste mohli o víkendu a kolem něho zaskočit.
Začít můžete třeba v pátek 14. prosince 2012 – děti a rodiče se mohou zastavit v DDM v Rumburku, nebo se lze pokusit odložit na noc děti v DDM ve Varnsdorfu.

No a poté hupky šupky do Krásné Lípy na folklór. Tady bude Lužičan, za Dykytou musíte v sobotu do Zubrnic.

Kdo zůstane v sobotu 15. prosince 2012 ve Výběžku, neměl by minout trhy v Dolním Podluží, které mají dva různé plakátky.

A taky nezapomeňte na Krásnou Lípu, svoji variantu nachystali turisté.

Adventní veselí bude i v Domečku Na Kopečku v Rumburku nebo v Doubici na Fabrice, kde bude tentokrát také číst Vladimír Václavek.

V neděli 16. prosince 2012 odpoledne divadlo ve Šluknově a hned tři koncerty – WWS v RBK pořádají svoje adventní vystoupení, Starokatolická farnost zve VDF do kostela a Rumburský komorní orchestr bude v aule gymnázia v RBK.

A ještě zašilhejme do příštího týdne – Dolní Poustevna má v Centru setkávání dva koncerty, v pondělí a v úterý, na Střelnici v RBK v pondělí budou ke slyšení The Pix a v DDM budou cákat kapři.

V úterý pak další překrývající se koncerty – ZUŠ VDF, již zmíněná Dolní Poustevna a ZŠ Karlova ve VDF. A večer v městské knihovně ve VDF vzhůru na Mont Blanc. Další akce a koncerty najdete v našem kalendáři, tak se nezapomeňte občas podívat!

Tagy