weby pro nejsevernější čechy

Vědomostní soutěž „ZA POZNÁNÍM ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA“

Ráda bych Vás upozornila na vyhlášení vědomostní soutěže: „ZA POZNÁNÍM ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA“, kterou vyhlašují správy národních parků České a Saské Švýcarsko již po sedmnácté.

Jako každý rok, čeká na zvídavé soutěžící deset otázek, ověřujících jejich znalosti z obou národních parků.

Tématem letošního ročníku jsou VODY ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA

Pravidla:

Pro soutěžící od 0 do 160 let je připraveno deset otázek a ke každé z nich tři varianty odpovědí, z nichž ovšem pouze jedna je správná.

Na soutěžní otázky lze odpovědět písemně a odeslat své odpovědi na adresu Správa NP České Švýcarsko, Pražská 52, Krásná Lípa 407 46 (obálku označte heslem VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ). Případně můžete využít elektronického formuláře, který najdete zde -> http://www.npcs.cz/vedomostnisoutez a v němž stačí pouze označit správnou odpověď, vyplnit údaje a stisknout tlačítko odeslat (tato varianta je také ekologičtější :-)).

Soutěžící, kteří správně odpoví na všechny otázky, postoupí do závěrečného slosování o zajímavé ceny. V každé zemi (Česko, Německo) i v každé kategorii (do 11, do 15, do 19 a nad 19 let) budou vylosováni tři výherci. Celkem tedy 12 výherců v Česku a 12 výherců v Německu. Uzávěrka soutěže je 30. května 2017. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v červnu 2017 na stránkách www.npcs.cz a ceny budou zaslány vítězům prostřednictvím pošty.

V případě dotazů k soutěži využijte prosím tento kontakt: Jakub Juda, j.juda@npcs.cz, 737 276 863.

Ing. Jarmila Judová

koordinátorka vzdělávání České Švýcarsko o.p.s.

Křinické nám. 1161/10

Krásná Lípa 407 46

Tel: +420 412 383 000

jarmila.judova@ceskesvycarsko.cz

Těšíme se na Vás v Českém Švýcarsku – evropské excelentní destinaci

www.ceskesvycarsko.cz

Tagy