FK Hrobce – SK Stap Tratec 9:0 (3:0)

Hosté přijeli do Hrobců natěšeni po dvou vydařených zápasech a chtěli domácí překvapit. Malé a velmi hrbolaté hřiště však neslibovalo příliš pohledný fotbal. Hostům se dařilo až do 43.minuty, kdy domácí šikovně nasimulovali penaltu, po níž byl po druhé žluté kartě za kritiku hlavního sudího vyloučen i Petr Kurel a bylo prakticky po zápase, neboť hosté neunesli křivdu z některých špatných výroků mladého hlavního sudího a hře se pak již příliš nevěnovali. Bohužel po druhé brance dali domácí hned i třetí gól přímo do šatny, když hlavní sudí odpískal druhou a opět velmi přísnou penaltu na hosty za ruku u těla s ní hrajícího Havla, takže to bylo už 3:0 a bohužel pro hosty přišla po půli katastrofa v podobě devítky.
Nejdůležitější minuty utkání:

6´- přetažený trestný kop hostujícího Havla proletěl až k Jirchářovi, který v dobré šanci minul balón !
10´- únik domácích po pravé straně, centr před bránu a volný Kala míč v pohodě dopravil do sítě – 1:0 !!!
14´- pěkná střela hostujícího Kopřivy z velkého čtverce skončila jen těsně vedle domácí svatyně !
31´- tvrdá rána Buryánka z 20-ti metrů skončila jen těsně vedle tyčky domácího gólmana !
33´- trestný kop hostujícího Havla z půlky a Buryánek hlavou přeloboval vyběhnuvšího gólmana domácích, ale
jejich bek stačil míč vykopnout ještě z brankové čáry zcela opuštěné svatyně domácích !!! Uf to byla šance.
38´- dělovku domácího Kühna hostující brankář Doležal bez problémů lapil
43´- rychlý brejk domácích po pravé straně, kde se dostal jejich útočník do vápna a po údajném dotyku
hostujícího Kurela ml. padl ve vápně a sudí pískl penaltu. Tu proměnil Polák a bylo to – 2:0 !!! Navíc pro
kritiku rozhodčího již za druhou žlutou kartu musel jít předčasně do sprch hostující Petr Kurel.
45´- krátce před koncem první půle si zpracovával hostující Havel ve vápně míč, ruce měl u těla, ale hlavní sudí
k údivu všech přítomných hvízdl během dvou minut druhou penaltu, kterou proměnil Kühn a bylo to – 3:0 !

V první půli byli hosté fotbalovější, měli více ze hry, ale domácí proměnili jediný svůj brejk a pak jim trochu nahrál mladičký nezkušený hlavní sudí, který jim daroval dvě penalty ve dvou minutách a bylo vymalováno. Ve druhé půli hosté již rezignovali a v pohodě hrající domácí z toho vytěžili dalších šest branek a tak si hosté odvezli na dlouhou cestu domů nečekanou dardu.

46´- hned po rozehře získali domácí rohový kop a Matoušek hlavou zvýšil na – 4:0 pro domácí !!!
47´- než se hosté vzpamatovali přišel únik Kaly a ten v pohodě zvýšil na – 5:0 !!!
51´- trestný kop hostujícího Havla z 18-ti metrů domácí gólman bez problémů chytil
67´- dobrou střelu střídajícího Čurgaliho vyrazil gólman domácích na tyč a na rohový kop !
68´- chyba v rozehře hostů a Slavíček zřejmě z ofsidu skóroval do prázdné branky – 6:0 !!!
70´- chyba hostujícího gólmana a Slavíček těsně minul prázdnou branku !
78´- další rychlá akce domácích a nikým nepřikrytý Slavíček zvýšil skóre pro domácí již na – 7:0 !
86´- přetažený centr domácích a zcela volný Hála navyšuje stav skóre na neuvěřitelných – 8:0 !
89´- další chyba v rozehře zdecimovaných hostů a Kühn v pohodě ukončuje účet zápasu – 9:0 !!!

Ve druhé půli po dvou inkasovaných brankách hned v jejím úvodu hosté zcela odpadli, nepomohlo ani střídání a nechali domácí kombinovat a vytvářet si šance. Bohužel výsledek neodpovídá zcela průběhu vývoje zápasu, ale dostat během pěti minut čtyři góly to se jen tak nevidí. Nedá se nic dělat, je nutno zatnout zuby, zapomenout na tento zápas a soustředit se na další velmi těžké utkání doma s Louny.