FK Neštěmice – SK Stap Tratec 1:2 (1:1)

Hosté chtěli bod jistoty záchrany a nakonec se jim podařilo přivézt hned body tři. Nutno říci, že zaslouženě, protože po vyrovnané první půli převzali iniciativu a mohli si odvézt daleko vyšší výhru, ale to neproměňování tutových šancí u nich zase pokračovalo. I přesto je to skvělý úspěch, neboť domácí před tímto zápasem měli za sebou tři výhry ze tří posledních utkání a chtěli šňůru prodloužit, což se jim ale nepovedlo, neboť hosté podali zodpovědný výkon a zaslouženě si odvezli tři veledůležité body.
Nejdůležitější minuty utkání:
4´- střela domácího šutéra Růžičky skončila na břevně hostujícího gólmana Doležala !!!
16´- trestný kop domácích v podání Urbanského z 25-ti metrů skončil vedle brány hostů
26´- nepříjemné zranění stopéra Kurela st. – krev z nosu tekla a nešla rychle zastavit, čehož domácí po
dvou minutách využili uličkou mezi roztrhanou obranu a osamocený Soukup se nemýlil – 1:0 !
37´- trestný kop Kučery z levé strany a odražený balón vrátil Havel do brány domácích a vyrovnal – 1:1
39´- rohový kop domácích a Holly trefil hlavou břevno hostujícího gólmana Doležala
V první půli měli domácí chvílemi mírnou převahu a hosté štěstí v podobě dvou břeven, které kdyby skončily brankou bylo by to asi o něčem jiném. Štěstí však přeje připraveným a tím hosté tentokráte určitě byli, což dokázali ve druhé půli.
49´- centr do vápna hostů a hlavička Soukupa skončila jen těsně vedle brány Doležala
51´- rohový kop hostujícího Havla a hlavička Vavrouška skončila nad bránou domácích
53´- pěkná střela domácího Soukupa z otočky skončila jen těsně vedle hostující svatyně
56´- křižný centr Kopřivy a Čurgali v čisté šanci střílel jen nad branku domácích !!!
57´- ulička Vavrouška na zcela volného Havla, který v další tutovce z 10-ti metrů přestřelil bránu !!!
60´- únik Krasnického, zpětná přihrávka na Havla a ten v další super šanci střílel opět jen nad branku !
62´- pěkné prostrčení Kučery na naběhnuvšího si Čurgaliho a ten se řítil sám na gólmana domácích a
míč za pomoci jeho i vrátivšího se beka se dokutálel po jejich střetu do domácí branky – 1:2 !!!
66´- dlouhý aut domácích a tvrdá rána Soukupa skončila nad brankou hostů
79´- bomba domácího Vlasáka z 20-ti metrů skončila těsně nad brankou hostujícího Doležala
82´- dělovka domácího kapitána Hollyho z 18-ti metrů šla jen těsně vedle brány hostů
Ve druhé půli po našem vedoucím gólu se domácí vrhli do útoku, když jednoho ze stopérů vytáhli až na hrot. Hosté však pozornou obranou veškeré nájezdy ubránili a střely domácích borců končily mimo jejich svatyni. Bylo to vydřené, ale zasloužené vítězství a znamená mimo jiné již i jistou záchranu KP pro hosty. Ti se nyní pokusí o posun na 8.místo, za což je vypsána tučná prémie.