weby pro nejsevernější čechy

Letos poprvé

Zatímco hodnotíme loňský rok a vybíráme z něho ty nej fotografie a zatímco obyvatele Výběžku kosí jakási střevní chřipka, kultura a sport se nám pozvolna opět rozjíždí, máme tady tedy pro všechny letošní první nabídku.
No, moc toho zatím ale není. Charitativní Tříkrálovou sbírku podpoří v pátek 4. ledna 2013 v Rumburku koncertem pěvecké sdružení Náhodou, z vystoupení je pak možno přejít do DK Střelnice na divadelní představení Ženitba.

V sobotu 5. ledna 2013 od 10:00 výstava betlémů v chrámu svatého Mikuláše v Mikulášovicích (opět díky, paní Kláro, alespoň někdo vyslyšel naše prosby), v jejímž rámci v 15:00 má proběhnout vánoční koledování.

A ve Filipově futsal. Aktuálnější zpráva udává začátek už v 15:00.

A neděli vyplňuje Šluknov – dopoledne v kostele Slavnost Zjevení Páně – ŽEHNÁNÍ Tříkrálovým koledníkům, odpoledne tamtéž prohlídka betlémů (ten kostelní by se měl od minule změnit, dorazit by měli zmínění králové). A nakonec ještě v místním DK loutková pohádka divadelního souboru Rolnička s názvem Šluknovský vodník Lindík.

Takže abychom měli vůbec co nabídnout, závěrem kompletní nabídka na leden z DK Střelnice RBK (ale programy výběžkových kin fakt do našeho kalendáře opisovat nehodlám).

Tagy