SK Stap Tratec – TJ Krupka 3:0 (3:0)

Domácí chtěli před výbornou diváckou kulisou potvrdit stoupající formu a nečekaně dovezené body ze
Žatce před týdnem. První poločas se jim dařilo i gólově, ale ve druhé půli, kdy si mohli výrazně vylepšit
skóre, se jim již lepila smůla na střelecké kopačky. Ve druhém poločase se ocitli totiž čtyřikrát domácí
sami před gólmanem hostů, ale ani jednou jej nedokázali překonat. Je to škoda, protože si mohli
skutečně pomoci ve skóre a skvělé fanoušky pobavit dalšími vstřelenými brankami. Tak to snad vyjde
příště, ale i tak je to jednoznačný výsledek, který málokdo z přítomných asi čekal.
Nejdůležitější minuty utkání:
8´- centr Ruszó do vápna hostů a hlavička Buryánka skončila těsně vedle brány
13´- odražený balón se dostal na vápně ke Kopřivovi, ale jeho dělovka skončila jen těsně vedle
15´- přetažený balón Kučery na Buryánka, ten přešel šikovně dva beky hostů a míč naservíroval zpět
z brankové čáry na Ruszó a ten poprvé rozvlnil síť hostů – 1:0 !!!
28´- dlouhý pas hostů za domácí beky, kde se ocitl Rilke, ale ten střílel jen vedle Vaňákovi branky
32´- dobrá střela exligisty Rilkeho z 20-ti metrů šla jen těsně nad domácí svatyni
40´- rohový kop domácího Čonky přistrčil Ruszó na Vavrouška a ten dal míč zpět na volného Havla a
ten nechytatelnou střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě a bylo to již – 2:0 !!!
43´- centr Ruszó a další hlavička v podání Buryánka skončila těsně nad brankou hostů
45´- chyba hostujícího stopéra a Buryánek šel sám na gólmana a mazácky šanci proměnil – 3:0 !!!

V první půli měli hosté jedinou šanci a spíše se bránili a podnikali ojediněle rychlé brejky, které však
pozorná obrana domácích v čele s gólmanem Vaňákem vždy včas a jistě likvidovala.
47´- ulička Ruszó na Kučeru, který postupoval sám na gólmana hostů, ale ten mu jeho střelu kryl !
49´- chyba hostů a další tutovka tentokráte v podání Ruszó, ale jeho střela šla jen o milimetry vedle !
54´- únik Kopřivy, centr před bránu a opět Ruszó v další čisté šanci střílel jen nad bránu hostů !
60´- nebezpečná střela Kubného z voleje šla jen těsně vedle Vaňákovi branky
63´- ulička Kopřivy a Havel byl sám tváří v tvář gólmanu hostů a trefil jen jeho. Krátce před tím však
byl velmi tvrdě faulován Kopřiva a musela se volat rychlá sanitka, která jej odvezla do nemocnice.
Bohužel jsou to zpřetrhané vazy, takže si Jirka do zimy musí od fotbalu odpočinout.
75´- na rohový kop hostů si naběhl Bikár a jeho hlavička šla jen nad branku Vaňáka
90´- trestný kop v podání hostujícího Rilkeho z úhlu skončil opět jen nad brankou domácích
Domácí se ve druhé půli předháněli v zahazování tutových šancí a po odnesení Kopřivy na nosítkách
k sanitce se již nedokázali příliš soustředit na hru, ale spíše vyčkávali ortel nad nepříjemně zraněným
spoluhráčem. Hosté toho využili k získání mírné převahy, ale příliš bezzubé, takže jejich snaha o
zkorigování výsledku byla planá. Je zde nutno vyzdvihnout výborný výkon všech tří sudích, kteří i přes
emoce po faulu na Kopřivu, zápas vedli skvěle a prakticky bez jakýchkoliv chyb. Závěrečná děkovačka
byla opět velmi dojemná, neboť velká část diváků si na ni počkala, což je chvályhodné a zavazující.