SK Stap Tratec – FK Doksy – 4:2 (3:1), neboli Vilémovu se v přípravě daří.

Další výhra v Děčínském turnaji proti vcelku kvalitnímu soupeři ze špice KP Liberecka !
Vilémovští fotbalisté měli opět problémy dát dohromady celou jedenáctku, ale nakonec se to podařilo a byli na lavičce dokonce dva hráči do pole plus gólman. Poprvé se objevili na hřišti hned čtyři hráči – Šťastný, Buryánek, Dvořák a navíc nám přišel pomoci v rámci farmy varnsdorfský Jirka Stehlík. Chyběli však z různých důvodů – Hyka, Dobeš, Kurty, Vichterey R., Červeňák (nová akvizice na zkoušku z VDFu), Nagy L. a Vavroušek, z nichž čtyři by měli v brzké době již trénovat naplno a brzy nastoupit, alespoň na část zápasu (Vavroušek, Kurty, Červeňák, Vichterey R.), takže se začíná pomalu rozšiřovat kádr o další zdravé hráče, což je před plánovaným soustředěním za dva týdny jenom dobře. Skončil nám však další hráč ze širšího kádru a sice Greňo, který si může hledat angažmá v jiném klubu.
13´- nebezpečný rohový kop hostů zlikvidoval parádně Vaňák vyboxováním do pole před skákajícím Tengerem 15´- k odraženému balónu se po rohu dostal Stehlík, doslova prostřelil gólmana hostů a bylo to – 1:0
16´- po trestném kopu hostů, nadzvedl M.Nagy míč hlavou, gólman Vaňák na něj nedosáhl a Vacek srovnal – 1:1
22´- parádní volej Kurela z velkého vápna skončil jen těsně vedle hostující branky
24´- přetažený centr Klímy na zcela volného Šťastného a ten z voleje dostal domácí opět do vedení – 2:1
27 – pěkná střela Choda z vápna skočila od břevna těsně za lajnu, kde míč ještě pro jistotu doklepl Kurel – 3:1
36´- parádní dělovka s chutí hrajícího mladíčka Šťastného skončila jen těsně nad brankou hostů
V první půli se hrál vcelku pohledný zápas, ve kterém měli domácí navrch, ale hosté dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. Hrál se technický fotbal bez záludných faulů a to vyhovovalo především Vilémovským, kteří nemají dobré zkušenosti z tvrdých bojů na umělých travách, kde vždy po zimě jeden či dva hráči utrpěli zranění, kvůli kterým pak na jaře nemohli hrát. Proto většina z nich nedohrává osobní souboje jako by tomu bylo v mistrovských zápasech a pokud to dodržuje i soupeř nemělo by se nic podobného nikomu přihodit, neboť hráčů není nikde dostatek a každé zranění tým oslabuje.
48´- centr Kurela za beky hostů a naběhnuvší Lehrl dělovkou pod klacek nedal gólmanovi žádnou šanci – 4:1
56´- domácí výtečně vyšachovali obranu hostů, ale Buryánek z čisté šance trefil jen tyčku
59´- pěkná akce domácích po ose Buryánek – Lehrl – Kurel, ale ten minul míč na malém vápně v čisté šanci
64´- nenápadná střela hostujícího Švece z velkého čtverce prošla zmrzlému Losovi mezi nohama a bylo to – 4:2
77´- tvrdou a dobře mířenou střelu hostujícího Tengera mezi tyče lapil s přehledem domácí gólman Loos
82´- hosté v šanci Švecem, ale jeho ukvapená střela šla jen vedle Loosovi branky
88´- dobře mířenou střelu Dvořáka vytáhl gólman hostů konečky prstů na rohový kop
Druhá půle nebyla již o očekávaném tlaku divizního Vilémova, který si však náskok z první půle pohlídal a v poklidu dovedl výhru až do závěrečného hvizdu velmi dobrého rozhodčího Tomáše Bauma.