Favorit si hladce poradil s lídrem 1.A třídy Ústeckého kraje a stále vede tabulku SK Stap Tratec – FK Neštěmice – 5:2 (2:0)

Nejdůležitější minuty zápasu:
4´- hosté v šanci z čista jasna, ale gólman domácích Loos nohou zabránil míči spadnout do jeho sítě
8´- kanonýr Kurel si pohrál s obranou hostí a tečovanou střelou k tyči dostal domácí do vedení – 1:0
10´- do čisté šance se dostal domácí Červeňák, ale zbytečně brzy střílel a míč skončil jen těsně vedle branky
24´- na rohový kop Kurela si naběhl Jirchář, ale jeho volej vytáhl hostující gólman na další rohový kop
30´- trestný kop vilémovského Choda skončil jen těsně vedle branky neštěmického gólmana
32´- centr Ruszó na volného Choda, ale ten v čisté šanci střílel opět jen o centrimetry vedle branky hostů
35´- dělovku hostů z hranice velkého čtverce vyrazil parádně Loos na rohový kop
38´- pěkná akce domácích po ose Červeňák -Kurel – Ruszó a ten do prázdné brány zvýšil na – 2:0
44´- přetažený centr Čudy přistál na noze Kurela a jeho volej orazítkoval břevno neštěmické branky
V první půli se hrál fotbal na slušné úrovni, neštěmičtí se snažili hrát technicky a po zemi, což vyhovovali našim barvám a nebýt jednoho ostřejšího faulu hostů, tak to byla slušná první půle bez žlutých karet.
53´- trestný kop Choda skončil jen těsně vedle tyčky neštěmické branky
66´- parádní dělovka hostů z 25-ti metrů, ale gólman vilémovských Loos ji opět vyrazil a zažehnal nebezpečí
75´- hosté po chybě v rozehře snižují Kubaškou a dostávají se nečekaně do hry – 2:1
75´- domácí jakoby přestali hrát a v téže minutě po další jejich chybě vyrovnává Pliska z voleje k tyči – 2:2
77´- ulička Ruszó na naběhnuvšího si Červeňáka a na jeho střelu k tyči gólman hostů nedosáhl – 3:2
79´- skvělá ulička Červeňáka mezi beky a Kurel střelou k tyči opět rozvlnil síť hostů – 4:2
86´- Chod prostrčil míč mezi beky na Kurela, ten obešel gólmana a do prázdné branky završil svůj hattrick – 5:2
Druhá půle do 75.minuty nepřinesla nic příliš zajímavého, domácí se obávali o další zranění a proto příliš nechodili do osobních soubojů. Bohužel jejich dvě zaváhání hosté využili a vypadalo to, že se zrodí první překvapení turnaje. To však zkušenější domácí nedopustili a během deseti minut přidali další tři branky po velmi zdařilých akcích a bylo vymalováno.