Sportovní týden varnsdorfských klubů (31.1. – 3. 2. 2013)

BOWLING
Varnsdorfská bowlingová liga 2012-2013 má odehráno svou polovinu a pořadí družstev po 17. kolech je následující (některá družstva mají zápasy k dobru): 1. Nic-moc 17 zápasů/26 bodů, 2. Killers 16/24 , 3. Žlábci 16/24, 4. BC Tos 16/22, 5. Spliťáci 17/21, 6. Black horses 16/20, 7. BK Retos 17/19, 8. Čárovci 17/16, 9. Kobra11 17/16, 10. Bahňáci 17/10, 11. X-team 17/8, 12. V. Victoria 17/ 6, 13. Aspoň kilo 16/4 body.
FOTBAL
První únorovou prověrkou FK Varnsdorf byl duel s posledním vítězem Gambrinus ligy FC Liberec. Ten svoji výhru 2:0 zařídil již v první půli. Na druhé straně šance zahodili Rudnytskyy, Daníček a Hikspoors.
Duel děčínského zimního turnaje mezi varnsdorfským ligovým dorostem U19 a muži TJ Doksy na domácí UMT vyšel marodkou zchvácenému dorostu v první půli. Vyhrál ji 2:1 zásluhou gólů Honců a Čurgaliho. Po změně stran ale soupeř během deseti minut mezi 55. až 65. minutou otočil stav na 2:5 a do konce zápasu ještě upravil na konečných 2:6.
Dorost U17, jehož někteří hráči měli v nohou nevydařené utkání s Doksy, remizoval o den později po dobrém výkonu s Ústím n. L. 1:1 (0:0). Branku dal Zima.
FUTSAL
Poslední ligové zápasy A-týmu JK Trans přinesly i přes dobré výkony těsnou prohru se Slavičínem 2:1 (1:0), vyrovnával Zadina, a s domácím Zlínem 3:0 (2:0). V baráži o nejvyšší soutěž 2013-2014 se nyní áčko futsalistů utká v březnu s vítězi krajských lig.
STOLNÍ TENIS
Krajský přebor II. třídy: SKP Ústí n. L. D – Slovan A 10:8. V souboji největších kandidátů sestupu prohrálo varnsdorfské áčko nejtěsnějším rozdílem, když jeho hráči nedokázali zvítězit ani v jedné ze tří závěrečných dvouher. Body pro družstvo získali V. Chlan 3, P. Šimek a J. Peleška po 2, L. Žítek 1.
Okresní přebor: Slovan D – Filipov D 10:8, body J. Sláma, V. Vejl a L. Žatečka po 3, P. Exnar 1. Tabulku OP vede Slovan B (měl v posledním kole volný los), Slovan D je čtvrtý, Slovan C desátý.