Vilémovu se generálka nepovedla, SK Stap Tratec – FK Litoměřice 2:1 (1:1)

4´- trestný kop hostů z 20-ti metr přes zeď skončil na tyčce Vaňákovi branky
12´- rohový kop Dobrovolného a po odraženém míči se s přehledem trefil M.Nagy a bylo to – 1:0
16´- únik Macha po pravé straně a jeho dělovka skončila jen na boční síti exligového gólmana Diveckého
18´- chyba Čudy, který nepřerušil útok jednoho na jednoho a šikovný Šikl přeloboval Vaňáka a srovnal na – 1:1
32´- po chybě hostující obrany šel sám na gólmana hostů Vilkovský, ale dobíhající bek mu míč srazil na roh
V první půli se hrál technický a dobrý fotbal bez zbytečných faulů, takže to měl rozhodčí usnadněné a hrstka diváků se při krásném sluníčka dobře bavila, i když šancí na obou stranách bylo poskrovnu.
48´- domácí Očipka se obtočil kolem beka hostů, ale jeho střelu gólman lapil
54´- pěknou střelu domácího Choda gólman hostí s námahou vyrazil
60´- po rohu Choda střílel Očipka do šibenice, gólman hostů míč vyrazil před Kurela, ale ten střílel jen do něj !
66´- prudký centr hostů do vápna domácích musel likvidovat gólman Loos
67´- centr Ruszó na hlavičku Lehrla, ale míč trefil jen ruku beka hostů, rozhodčí však penaltu nepískl !
69´- faul domácích na pronikajícího útočníka hostů ve vápně, ale rozhodčí opět penaltu nepískl !
70´- krásná ulička Choda na naběhnuvšího si Dobrovolného a ten křižnou střelou k tyči skóroval – 2:1
73´- špatná rozehra Dobrovolného, ale Šikl v nabídnuté čisté šanci minul domácí svatyni !
79´- centr Kurela a hlavičku Jircháře musel vykopávat bek hostů z brankové čáry !
82´- odražený balón a parádní střela Šťastného z 12-ti metrů skončila jen těsně vedle branky hostů
Druhá půle byla již ve znamení větší převahy domácích, kteří se sestavou notně zamíchali, ale kromě jednoho gólu se již síť soupeře vícekrát nerozvlnila. V utkání dostali příležitost všichni hráči, kteří se dostavili k zápasu, včetně již zmiňovaných posil z Varnsdorfu, se kterými počítáme dle dohody i pro jarní záchranářské boje. Kteří to jmenovitě budou se rozhodne až vždy po jejich čtvrtečním či pátečním tréninku. Každopádně při naší dlouhodobé marodce (Dobeš, Nagy L., Kurty) a zaměstnanosti některých hráčů, kteří velmi často chybí (Hyka, Dvořák, Buryánek) bychom bez pomoci Varnsdorfu divizi hrát asi nemohli.