Po přestřelce nebral Vilémov ani bod. FK Souš – SK Stap Tratec 4:3 (1:1)

2´- první centr domácích do vápna hostů a výborný zákrok Loose, který střelu vyrazil na rohový kop
12´- Kurel se uvolňoval kličkou ve vápně domácích, byl sražen ze zadu, ale na penaltu to hlavní sudí neposoudil
20´- trestný kop hostujícího Kotiše z rohu velkého čtverce domácí brankář Unger lapil
29´- chyba hostů v rozehře a Loos musel likvidovat po střele Linky konečky prstů šanci a byl z toho další roh
36´- Kotišova výstavní ulička na Očipku, ale jeho střelu zblokoval v poslední chvíli bek domácích na roh
37´- Očipka rozehrál roh ke Kurelovi, ten míč vrátil na Kotiše a ten mazácky vymetl šibenici Ungera bylo to – 0:1
38´- než se hosté stačili koncentrovat zase na hru přetáhli domácí roh na druhou tyč a Karel hlavou srovnal – 1:1
Škoda, přeškoda rychlé a laciné vyrovnávací branky, hostům by se do druhé půle jistě šlo s určitým sebevědomím a domácí by museli hru brzy otevřít. Jenže hosté ihned po úvodním hvizdu ve druhé půli zaspali a domácí dali nečekanou a velmi lacinou branku a měli tím hned od první minuty nečekaně navrch a hosté museli dotahovat.
46´- ihned po rozehře se dostal míč ke Künzelovi, který napřáhl ze 30-ti metrů a míč skončil pod břevnem – 2:1
56´- přetažený dlouhý centr Vavrouška doplachtil až k Očipkovi a ten ranou bez přípravy vyrovnal – 2:2
61´- další střela domácích ze 30-ti metrů skončila na tyči a odražený balón doťukl do sítě volný Künzel – 3:2
64´- domácí v šanci hbitým Künzelem, ale Loos ji zkušeně vyřešil a míč vyrazil na další rohový kop
70´- lehoučký centr Kotiše na naběhnuvšího si Očipku a ten hlavou do protisměru gólmana opět vyrovnal – 3:3
76´- krásná ulička Choda na rychlonohého Červeňáka, ale gólman Unger mu zmenšil úhel a byl z toho jen roh
88´- trestný kop na hranici velkého vápna zahrával domácí zkušený Macháček, ale Loos míč lapil
93´- při rohovém kopu srazil jeden z domácích hráčů Loose na brankové čáře, sudí to musel vidět, ale faul
neodpískal a domácí Macháčkem míč doslova dotlačili za čáru a na zemi ležícího Loose – 4:3
I přes protesty hráčů a funkcionářů nechal hlavní studí ještě rozehrát balón na půli a s úsměvem ukončil marnou snahu hostujícího celku. Je škoda, že se toto na hřištích děje a pak se příslušní sudí diví, že jsou na sociálních sítích jmenováni a kritizováni za obdobné výkony. Bohužel i funkcionáři domácích dali hostům za pravdu, že vyrovnávací branka byla dosažena po jasném faulu na gólmana, ale to je věc rozhodčího. Marná byla snaha hostů v jinak kvalitním zápase, jehož průběh hlavně ve druhé půli trochu kazil pomezní Janoch třemi nesmyslnými výroky (2x ofsajd a aut) při našich rychlých výpadech do soupeřovi obrany a nepochopitelnými provokacemi k hostující lavičce, či vykázáním asistenta a neustálou hrozbou pokut, nad čímž kroutili hlavou všichni přítomní. Možná, že si vedení svazu prohlédne video a potrestá viníky, ale nám už nikdo body nebo alespoň zasloužený bod nevrátí a možná nám právě tento bude chybět v závěrečném účtování. Navíc takovéto rozhodování zkazí náladu hráčům, funkcionářům a divákům, kteří mají celou sobotu přímo zhnusenu.