weby pro nejsevernější čechy

Cesto Pokec Show – Josef Formánek

Připravujeme novou formu zábavy, či chcete-li kultury ve městě, věnované cestovatelské tématice, plnou legrace a šílených historek. Bude se jednat o nezvyklé „talk show“ – tedy pokec s významnou osobností z ne ryze cestovatelského prostředí, avšak na téma cestování.
Pokusíme se vám naše hosty představit v trochu jiném světle, než je běžně znáte, nevážně i vážně, s dostatečnou dávkou legrace a prapodivných témat, které jsou s cestami po světě tak nějak spjaty. První pokus se uskuteční 28. 1. 2020 od 18.00 v Kulturním domě Krásná Lípa a naším hostem bude Josef Formánek.

Josef Formánek, český spisovatel a cestovatel

Zakladatel časopisu Koktejl, autor sedmi knih, abstinující alkoholik s mentawaiským jménem Prsatý muž. Jednu ze svých knih napsal v rekordně rychlém čase za pouhých 11 hodin a 19 minut. Jiná posloužila jako předloha k celovečernímu filmu Úsměvy smutných mužů, kde Josef sám sebe svlékl před národem a v kterém je promítnuta i jeho osobní zkušenost s démonem alkoholu.

Přijal naše pozvání a souhlasil s tím, že ho můžeme vyzpovídat. Budeme spolu hovořit o psaní, alkoholu, víře v Boha i šamanských rituálech. Též o smyslu života, ostrově Siberut, přírodních lidech kmene Mentawai i tajemném kouzle tisíciletého pralesa… Zkrátka, je se na co těšit a nebude chybět promítání ani autogramiáda!

Vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč. Na místě budou v prodeji za 120 Kč. Pro informace, rezervace a předprodej pište na bigtrip@bigtrip.cz nebo volejte na +420 777 34 24 38.

Ladislav Bezděk, BigTrip.CZ

Tagy