Basketbal – kadeti U17 TJ Slovan Varnsdorf vs Válečníci Děčín B (leden 2022)

V sobotu 22. ledna 2022 večer proběhlo ve varnsdorfské sportovní hale další basketbalové utkání, kadeti U17 TJ Slovan Varnsdorf sehráli zápas odloženého 13. kola nadregionální liga ve skupině B s celkem Válečníci Děčín B.

Pokud se snad pár prvních minut zdálo, že by se mohlo jednat o mladší vydání včerejšího utkání, brzy tento dojem vyprchal. Děčíňáci byli mnohem rychlejší, taktičtější, přesnější. Trojky lítaly jedna za druhou. Domácím klukům se zadařilo málokdy, spousta nepřesností, zaváhání, nepozornosti. Nepředpokládám, že by se ve druhé půli něco změnilo a podařilo se velký rozdíl ve skóre dohnat…

Na klubovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf – Válečníci Děčín B63 : 96  (17:29, 17:24, 17:19, 12:24)

Body: Petříček 16 (2×3), Jindra 11 (2×3), Pípa 10 (1×3), Ziesemann 10, Luh 6 (2×3), Mauric 4, Černý 3 (1×3), Karman 2, Svatek 1, Mejsnar 0

TH: 19/7 37%