Basketbal – mladší minižákyně U12 TJ Slovan Varnsdorf vs SLUNETA Ústí nad Labem (říjen 2023)

Basketbalově bohatý víkend začal v sobotu 14. října 2023 v tělocvičně na Národní dvěma zápasy mladších minižákyň U12 dívek domácího Slovanu proti týmu SLUNETA Ústí nad Labem.

Začátek vůbec nevypadal zle, ve druhé čtvrti ale holkám trochu začal docházet dech.

Na oddílovém webu:

Mladší minižákyně U12 – oblastní přebor – 3. kolo
TJ Slovan Varnsdorf – SLUNETA Ústí nad Labem

31:44 (10:10 , 6:14 , 10:6, 5:14)

Vyrovnané utkání, napínavé téměř do poslední minuty. První čtvrtina skončila 10 ku 10, ve druhé nám ústecká děvčata odskočila a poločas byl 16 : 24. Zásluhou první pětice, která zabojovala, párkrát si přesně nahrála a zahrála vyhození, které trénujeme, byl stav 26 : 30. Ve čtvrté čtvrtině naše hráčky nedokázaly náskok soupeřek stáhnout, naopak podcenily obranu a nedokázaly se prosadit v útoku. Přesto náš tým předvedl svůj nejlepší výkon a byl odměněn potleskem diváků.

22:64 (6:16, 4:15, 8:15, 4:17)

Druhý zápas byl již jednoznačný pro ústecká děvčata. Do poločasu si vytvořila náskok, který navyšovala i ve druhé polovině utkání. Naše hráčky dělaly plno chyb v obraně a v uspěchaném vyhození z autu či zbrklé přihrávce. Nevadí, budeme na tom při trénincích pracovat. Díky rodičům, kteří nás přišli povzbudit.