Basketbal – starší žáci U15 TJ Slovan Varnsdorf vs BA 2006´ Roudnice nad Labem (listopad 2023)

V sobotu 11. listopadu 2023 ve sportovní hale ve Varnsdorfu vystřídali minižáky žáci a v 7. kole nadregionální ligy skupiny D se utkali starší žáci U15 TJ Slovan Varnsdorf s celkem BA 2006´ Roudnice nad Labem.

Podobně jako v pátek – ti první nic moc, druzí mnohem lépe. Ač jde tabulkově o vyrovnané týmy, Roudnice zůstávala poměrně pozadu. Finále 79:55 (14:14 / 35:30 / 63:42)

IG baskeťáků

Kluci jsou ve skupině stále druzí:

Na oddílovém webu:

TJ Slovan Varnsdorf-BA 2006 Roudnice n. L. 79:55 (14:14, 21:16, 28:12, 16:13)
Úvod utkání byl vyrovnaný. Našim hráčům se v úvodu utkání nedařila střelba. Hosté nás zaskočili svou rychlostí v přechodu do útoku. Až v samotném závěru druhé čtvrtiny získali domácí menší náskok (35 : 30). Zlom ve vývoji zápasu nastal ve třetí čtvrtině, kdy se domácímu týmu podařilo odskočit ze stavu 39 : 37 ve 23. min. na 63 : 42 na konci třetí čtvrtiny. Závěr utkání již byl opět vyrovnaný.
Body: Hrabák 25 (1×3), Svatek 22, Šnek 10, Turánský 10 (1×3), Zirm 8, Pípa a Kouba po 2.