Hokej – LSŽ HC TS Varnsdorf vs BK Mladá Boleslav

V sobotu 25. listopadu 2023 se na varnsdorfském zimním stadionu konalo 13. kolo Ligy starších žáků Libereckého kraje, v němž se utkali HC TS Varnsdorf a BK Mladá Boleslav.

V kalendáři zapsán poctivě 14:30 začátek, leč na dopoledním volejbale přišla řeč – ale kdepak, začíná se už ve 12:30! Líná huba holé neštěstí, aspoň že tak. Díky náhodě jsem tedy stihl začátek, ne jako minule jen pár posledních minut. Když jsem dorazil, uběhlo sotva pár vteřin a hosté už vedli. Většina první třetiny se odehrávala až na pár nepodařených a nevyužitých úniků před brankou domácích, a než jsem si stačil všimnout, končila za stavu 0:3. Předpokládám, že další průběh nejspíš nebyl moc odlišný.

Pořád nechápu, že když plakát existuje a je vytištěn, nelze ho najít ani na IG, ani na FB, natož třeba v městském Informačním středisku…