weby pro nejsevernější čechy

Kudy kam ve 25. týdnu

Počasí nepočasí, politika nepolitika, pořád se něco děje. Naštěstí! Už dnes, v úterý 19. června 2012, nezapomeňte zaskočit do Městské knihovny Varnsdorf, kde bude pokračovací přednáška Součkových o jejich poznávání Asie, tentokrát už konkrétněji, z počátku jejich cesty (viz plakátek). Pro nerozhodné – vstup volný!

Kdo rád hluchne a je přitom křesťan, může si dát ve středu 20. června 2012 v klubu EXIT77 ve Varnsdorfu repete koncertu RUN AWAY MY SON, tentokrát by to mělo být včetně předkapely.

V pátek 22. června 2012 začínají Slavnosti bylin, to snad nikdo nemohl přehlédnout. Ale taky je v pátek možno zaskočit do Kocoura na Gympl Fest:

Kdo nechce v sobotu 23. června 2012 užívat bylinné pohody, může v RBK sledovat přehlídku několika místních i nemístních mažoretkových formací, kterou pořádá DDM:

No a v neděli 24. června 2012 je taky na výběr – zatímco ve VDF se otevřou vrata kostela sv. Petra a Pavla na náměstí, kde bude hrát Varnsdorfská komorní filharmonie společně se Smíšeným pěveckým sborem Univerzity Karlovy, v RBK o pár minut později začíná Letní koncert Rumburského komorního orchestru, který se již tradične koná v aule Gymnázia Rumburk.

Takže zvedněte kotvy!

Tagy