Březiny-SK Plaston Šluknov 1:1

Utkání začalo náporem hostů, ovšem vytvořené šance se nepodařilo proměnit.

S postupem času domácí hru vyrovnali. Během prvního poločasu mohl skórovat jak

Šluknov (Zbončák sám na gólmana, ale po špatném zpracování nestihl udělat brankáři

kličku. Lehrl z přímého kopu spojnici…), tak i domácí dali tyčku. Ke konci poločasu

začali přebírat otěže utkání hráči Březin.

Druhý poločas byl v režii domácích. Šluknov se soustředil na bránění a protiútoky

byly kostrbaté. Domácí dobře kombinovali a dostávali se na dostřel branky. Přesto

první gól dal Plaston po pěkné kombinaci ve vápně. Už to po několika nahrávkách

vypadalo, že nikdo nechce vystřelit, ale nakonec Nesterak akci gólově zakončil 0-1.

Domácí si vytvářeli větší a větší tlak. Několikrát zachránil brankář Bednář. Spravedlivé

vyrovnání nakonec přišlo 15 min. před koncem, když gól vstřelil na konečných 1-1 Pařez.

Šluknov si vybral slabou chvilku a domácí toho nedokázali náležitě využít. Za druhý

poločas si hráči Plastonu nezasloužili ani bod. Bod pro hosty je po klopýtnutí Modlan

nakonec ziskem, protože stačí na posun na první místo průběžné tabulky. V dalším

utkání hostí Šluknov v sobotu 18.9.2010 právě mužstvo Modlan a rozdají si to spolu o

vedení v soutěži. Zveme tímto co nejvíce fanoušků na tento atraktivní duel.