SK Stap Tratec – SK Viktorie Jirny 2:3

K dalšímu mistrovskému zápasu přijel do Vilémova sebevědomý lídr tabulky a předpokládalo se, že si hladce odveze další výhru. Domácí, kteří nastoupili bez několika klíčových hráčů a stopéra hrál dokonce útočník Dvořák, se nedali a byli víc než rovnocenným soupeřem favorita. Nakonec o výsledku rozhodl soupeř z dobře sehraných standardních situací, kde rozhodovala hlavně jeho větší výšková převaha.

4´- centr Jandzika do vápna domácích, ale hlavičku Lamchiho gólman Loos bez problémů lapil

7´- bomba domácího Kubeše z hranice velkého čtverce jen těsně minula branku hostů

14´- trestný kop domácího Buryánka z 18-ti metrů šel jen těsně okolo šibenice hostující svatyně

16´- křižný a na milimetr přesný dlouhý centr Hyky si zpracoval ve vápně Buryánek a nechytatelnou bombou

do šibenice rozvlnil síť a domácí se ujali překvapivě vedení – 1:0

23´- únik Buryánka a přesná přihrávka na Kopřivu, který měl víc než půlku odkryté branky, ale z deseti

metrů střílel zbrkle jen nad soupeřovu klec. Stačilo nastavit nohu a bylo to v síti. Škoda, přeškoda !!!

29´- hosté unikli po pravé straně a na přesný centr si naběhl nekrytý Jindráček a hlavou vyrovnal – 1:1

34´- na centr Kubeše si naběhl s chutí hrající Buryánek, ale jeho volej skončil jen těsně nad brankou hostů

39´- polocentr – polostřela domácího Očipky prošla podél branky až ke Kurelovi a ten se nemýlil – 2:1

V první půli byli domácí o něco lepší a zaslouženě vedli. Hlavní sudí pískal s citem a nechal obě strany hrát fotbal, což se divákům líbilo. Ve druhé půli se však hostům dařil více přechod do útoku a přišly standardní situace, které nakonec rozhodly zápas v jejich prospěch a nezasloužené výhře. Domácí hráči bojovali alespoň o plichtu, ale šest minut před koncem jim zkazil snahu i radost Kejha.

52´- parádní ulička Dobeše na Buryánka, ale ten před vyběhnuvším gólmanem hostů jen těsně promáchl

58´- na trestný kop hostů naskočil bývalý ligista Kincl, míč jen olízl hlavou a ten skončil v síti domácích – 2:2

63´- parádně kopnutý trestný kop z dobrých třiceti metrů Šimka skončil na horní síti domácí svatyně

72´- domácí Očipka se dostal do dobré šance, ale jeho střela levačkou skončila nad brankou hostů

81´- další trestný kop pro hosty, ale dobře mířenou Jandzikovu střelu vytáhl Loos na rohový kop

84´- rohový kop hostů, k odraženému balónu se dostal Kejha a dopravil do sítě – 2:3 ! Radost hostů, zvláště

na lavičce a mezi funkcionáři nezná mezí a domácí fandové i hráči jsou hodně zklamáni.

Utkání by si zasloužilo díky výbornému výkonu domácích minimálně plichtu, ale ve druhé půli se hosté hodně tlačili před branku domácích a po některých občas i dost sporných zákrocích přicházely standardní situace a ty rozhodly utkání, ve kterém to ale určitě nevypadalo, že hraje suverénní vítěz divize, který každého přehrává, proti mužstvu ze středu tabulky. Domácí si zasloužili absolutorium za předvedený výkon, což ocenili i diváci na tribuně závěrečným potleskem ve stoje. Hosté tak trochu zklamali a určitě nebyli nejlepším soupeřem našich barev v dosavadních utkáních jara.

Loos – Nagy L., Dvořák, Hyka, Kopřiva (ŽK), Kubeš (ŽK), Vlk, Dobeš, Buryánek,

Očipka (ŽK), Kurel (ŽK – 73´- Vichterey R.)

Připraven ještě: Vaňák – Winzig a Čuda Chyběli navíc : Šmalcl a Nagy M. (zranění) a Greňo (nemoc)

Diváci: 310 totálně zklamaných z hlavního sudího Nejlepší hráči utkání: Buryánek (V) a Dubský (J)

Rozhodčí: Dobrý – Tereba a Kubr Delegát svazu : pan Bartůněk ŽK: 4 : 2 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 8 Držení míče: 50% – 50% Fauly: 21 – 12 Střely na bránu: 7 – 7 Mimo: 9 – 9

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák