Povrly:Velký Šenov 1:1

Úvodní minuty patřily domácím, ale jejich akce končily v uctivé vzdálenosti před naší šestnáctkou.

Po této pasáži hru vyrovnáváme, zlepšujeme pohyb, což domácí řeší jen za cenu faulů a některé jsou opravdu za hranicí únosnosti. 16min. Čurgali – břevno, 22. min 0:1, pěkná kombinace na levé straně, zpětná přihrávka na správném místě Jirka Nozar. 28. min na centr Nozara – Kříž nedosahuje, 31. min střela Krejčího mimo. Do konce první části nenašli správné řešení pro své šance Tlapák a Čurgali. Druhý poločas, musíme dvakrát střídat, průběh podobný. Tlapák a po něm Čurgali chytré uvolnění, ovšem ta střelba. Maierovu tečovanou střelu likviduje gólman. Kříž na malém vápně slabě tečuje a míč končí mimo. Poslední gólovku a rozhodnout toto utkání mohl dnes náš nejlepší hráč Podhora, ale jeho lob na brankové čáře vyhlavičkoval domácí obránce. 82min. 1:1, klasika, roh, jsme nedůrazní – slušně řečeno a závěr?

Vyrovnání, vlastně způsob bránění standardek a katastrofální koncovka potvrdila má slova v předzápasové přípravě. Všichni máme rezervy, řešení – trénink, trénink a opět trénink.

100% účast, žádné omluvenky, tři body musíme na hřišti odmakat a bez přípravy to prostě nejde.