Domácí ztratili další důležité body v boji o záchranu soutěže – SK Stap Tratec – SK Libiš 1:1 (0:1)

7´- parádní centra Kurela z levé strany přistál na hlavě nikým nekrytého Kopřivy. ale míč z malého vápna šel

jen nad branku hostujícího gólmana – to byla superšance !!!

15´- po rohu Očipky ve skrumáži ani Stehlík ani Vavroušek nedokázali prostřelit obranný val hostů

20´- trestný kop hostujícího Nováka z 25-ti metrů skončil těsně nad Loosovou brankou

24´- únik Vilkovského, ale ten místo střely podél gólmana zvolil příliš dlouhou přihrávku a bylo po šanci

35´- u domácích odstupuje zraněný Jakub Dobeš a nahrazuje ho Martin Nagy

37´- na krátko rozehraný roh a centr do vápna sklouzl po teči Škody hlavou do domácí sítě – 0:1 !!!

44´- na rohový kop domácího Očipky si naskočil Vavroušek, ale míč šel jen do gólmanovi náruče

První půle byla na šance jasně pro domácí, ale nedokázali využít ani jedinou a tak je hostě potrestali nenápadnou akcí, která skončila v síti. Do druhé půle nastoupili domácí v trochu pozměněné sestavě, tlačili se k soupeřovi bráně, ale víc než vyrovnání to bohužel nepřineslo.

46´- parádní dělovka Bičánika bez přípravy z 20 metrů orazítkovala břevno Loosovi svatyně !!!

50´- odražený balón ve skrumáži přistál na noze střídajícího M.Nagyho, ale jeho bombu gólman hostí lapil

64´- zbytečný faul Vilkovského na gólmana hostů a po 2.žluté kartě tu je i červená pro domácí !!!

81´- tvrdý faul ve vápně hostů na Kurela a jasná penalta, tu se štěstím proměnil Kopřiva a bylo to – 1:1

86´- stažení M.Nagyho v čisté šanci ve vápně, ale hlavní sudí pískal zvednutý praporek pomezního – ofsajd (?!?)

Domácí se snažili ve druhé půli o zvrat, ale hosté hru kouskovali, simulovali a rozhodčí jim to bohužel trpěl. Nakonec nenastavil ani minutu, i když se nejméně 6 minut nehrálo kvůli ležícím „zraněným“ hostujícím hráčům a také se 4x střídalo. To rozzlobilo nejen domácí hráče a funkcionáře, ale hlavně i diváky, kteří jej počastovali při odchodu do kabin nepříliš lichotivými výroky. Prostě hlavní sudí tento zápas příliš nezvládl, ale hledat ztrátu bodů domácích jen v něm by bylo asi nespravedlivé.

Loos  –  Jirchář (62´- Hyka), Stehlík, Vavroušek, Nagy L. (55´- Sljivič), Kopřiva (ŽK), Dobeš (35´- M.Nagy – ŽK), Očipka, Daníček (ŽK), Kurel, Vilkovský (2x ŽK a ČK)

Chyběli:  Dvořák,  Šmalcl,  Zelinger a Šťastný  Připraveni ještě:  druhý gólman Vaňak, Buryánek, Čuda a Ruszó

Nejlepší hráči utkání: Stehlík (V) – Škoda (L)

Diváci: 160 velmi málo spokojených  !!!

Rozhodčí:   Požívil  – Vitner, Simmerová

Delegát svazu: pan Bobek

ŽK: 5 : 3 / ČK:  1 : 0 / Rohy: 8 – 5 / Držení míče: 53% – 47% / Ofsajdy: 6:4 / Fauly: 12 – 12 / Střely na bránu: 7 – 4 / Mimo: 11:7

Trenér:  Šimek / Asistent: Zbončák / Masér: Maier / Vedoucí mužstva: Sklenář / Zapisovatel: Třešňák