Vilémov na závěr sezony konečně vyhrál! SK Stap Tratec – SK Motorlet 1:0 (0:0)

V odloženém zápase domácích chybělo z různých důvodů hned několik klíčových hráčů a tak byli rádi za výpomoc z Varnsdorfu, která se však skutečně vyplatila. Ve vyrovnaném zápase se domácím podařilo vstřelit branku, což hosté zhruba ze stejného počtu šancí nedokázali a tak si domácí připsali teprve druhou podzimní výhru, ale i ta je velice cenná a důležitá, neboť se těmito třemi body dotáhli na pět bodů od jisté záchrany a to je určitě hratelné a smazatelné v jarní odvetné části divize skupiny B. Nejdůležitější minuty zápasu:
8´- pěkná ulička Buryánka na Kurela, kterého střela levačkou šla však nad branku hostů
13´- hosté v šanci, ale hlavička kanonýra Pyška šla naštěstí pro domácí vedle Vaňákovi svatyně
14´- odražený balón ve skrumáži se dostal na desítce k Novotnému, ale ten trefil jen domácího gólmana
15´- na dobře kopnutý roh Očipky si naskočil Pimpara, ale jeho hlavička šla těsně nad branku hostů
19´- pěknou střelu Breiteho z 20-ti metrů vytěsnil s námahou hostující gólman Foferka na rohový kop
27´- výtečná akce domácích po ose Nagy M. – Breite – Kurel, ale ten střílel jen nad branku hostů
33´- ulička Kurela na Breiteho, ale ten trefil tváří v tvář jen vyběhnuvšího gólmana hostů

42´- po rohovém kopu hostů netrefil skluzem Pyšek odkrytou část branky domácích

První půle byla zcela vyrovnaná, obě mužstva měla několik příležitosti ke skórování, ale oba dva gólmani byli proti, takže se šlo do šaten za nerozhodného bezgólového stavu.
46´- než se hosté dokázali zformovat po příchodu ze šaten využil Kurel zaváhání jejich stopéra, obešel i gólmana
a do prázdné branky rozvlnil k radosti domácích fanoušků poprvé síť – 1:0 !!!
53´- výstavní centr varnsdorfského dorostence Ruszó na hlavičku Kopřivy, ale tu mu pozorný gólman hostů lapil
61´- prudký centr Breiteho do vápna hostů volnému Očipkovi odskočil a těžký míč už nezpracoval
77´- pěknou střelu hostujícího Beláně vytáhl s námahou Vaňák na rohový kop
81´- domácí mladíček Ruszó unikl mezi beky hostů, ale jeho nepříliš dobře mířenou střelu vytěsnil gólman
Hosté vyvinuli na domácí v poslední čtvrthodince obrovský tlak, kdy při standardkách chodil do vápna i jejich gólman, ale domácí obětavým kolektivním výkonem udrželi své jednobrankové vedení až do konce a vykřesali tak jiskřičku naděje pro boj o záchranu divize. Nutno říci, že jim výrazně pomohli tentokráte všichni varnsdorfští borci, kde se především projevily dirigentské schopnosti stopéra Pimpary, který je kapitánem Varnsdorfu a má našlápnuto do prvoligového Liberce. Velice kvalitní výkon podali i všichni tři rozhodčí, kteří dokázali, že i takovýto zápas se dá pískat na rovinu, což ocenili nejen domácí diváci a funkcionáři, ale i hráči a výborní a uznalý funkcionáři hostů. Nebýt zbytečně zakopnutého balónu hostujícím kapitánem ke konci zápasu, tak se hrálo i bez žlutých karet, což na našem hřišti nebývá vůbec zvykem. Závěrečná děkovačka našich fanoušků konečně byla taková, na jakou jsme zvyklí a věřme, že jaro bude lepší než podzim a že divizi zachováme i pro další sezónu, i když to bude velice těžké.

Vaňák – Kopřiva,, Nagy M., Pimpara, Vavroušek, Čuda, Očipka (88´- Loos), Breite, Buryánek,
Kurel, Ruszó (80´- Honsů)

Chyběli: Dvořák, Hyka, Dobeš, Šmalcl, Jirchář, Nagy L. a Šťastný Připraveni ještě: už nikdo !!!

Nejlepší hráči utkání: Pimpara (V) – Pyšek (M) Diváci: 150 velmi spkojených !!!

Rozhodčí: Vít – Slavíček a Baum Delegát svazu : pan Krejčí ŽK: 0 : 1 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 5 Držení míče: 49% – 51% Ofsajdy: 4:3 Fauly: 10 – 11 Střely na bránu: 6 – 6 Mimo: 7:6

Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Sekretář: Třešňák