weby pro nejsevernější čechy

Futsal – Benešovské stavebniny Veteránská liga ve Varnsdorfu

V sobotu 9. října 2020 patřila palubovka varnsdorfské sportovní haly futsalu.

O prázdninách se u nás nečekaně objevili spolužáci. Neplánovaně, jen tak. Že jsou nedaleko, na celostátní akci. Orientační běh, skoro dvě stovky účastníků. Když jsem se podivil (bylo to ještě v době, kdy jsem „pozvánkoval“), že nic nevím, dostalo se mi poměrně jednoznačné odpovědi – proč by o tom někomu říkali? Dělají si tu akci pro sebe, pro vlastní radost, nestojí o to, aby se jim tam někdo motal, okouněl. A fotit na to prý stejně není co… Situace je pořád stejná. Oni by jim tam chodili lidi. O tom, že je v hale futsal, jsem se dozvěděl jen a jen proto, že jsem si zvykl chodit na web Regie, kde k mému potěšení už nějakou dobu je pro všechna sportoviště dostupný plán jejich obsazení. Sice bez podrobností, ale aspoň něco. A když tam stojí, že je hala na celý den obsazena futsalem, asi to nebude trénink. Takže dlouhý čas hledání a kombinování vhodných klíčových slov pro google, a vyplavalo:

Pokud opět nezasáhne naše vrchnost, tak by jsme rozjeli nový ročník našich soutěží, první se rozjede dne 9.10.2021 Benešovské stavebniny Veteránská liga.

A to je tak všechno. Protože víc se dozvědět neumím. Podle dresů nepoznám, kdo je kdo. Domácí sice mají vlastní web, ale tam se toho moc člověk nedozví…

Tagy