Vílémovu se v přípravě daří, v sobotu zdolal Arsenal (z České Lípy)

Hosté přijeli do Vilémova v kompletním posíleném složení a chtěli našim hráčům oplatit porážku ze zimy, kdy jsme u nich zvítězili na nové parádní umělce v poměru 6:2. Prvních dvacet minut byli hosté lepší a dostali se i po nepozornosti domácích po standardce do snadného vedení. Poté však již převzali kontrolu hry do své moci domácí a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale bohužel jejich tradiční bolest – proměnit ji – se opět ukázala a tak z toho byl nakonec jen těsný výsledek.(fotka sk vilemov)  Nejdůležitější minuty zápasu:
20´ – po rohovém kopu hostů se odrazil balón k Vodrážkovi a ten střelou k tyči otevřel skóre zápasu – 0:1 !!!
21´- centr Očipky na Bílka, ten si obešel mazácky gólmana, ale jeho střelu z brankové čáry vykopl bek hostů
27´- parádní přetažený centr Bílka a ještě hezčí volej Buryánka ke vzdálenější tyči a bylo vyrovnáno – 1:1
32´- pěkná akce domácích a Očipka tváří v tvář gólmanovi hostů trefil jen jeho náruč
35´- trestný kop hostů z 18-ti metrů zahrával kanonýr Vodrážka, ale Loos byl dobře postaven a šanci zlikvidoval
38´- domácí střelec Betyár obešel ve vápně tři beky a s pomocí břevna zavěsil a dostal domácí do vedení – 2:1
42´- další tutová šance domácích, ale Očipkovu střelu gólman hostů nakonec na dvakrát lapil
V první půli, po úvodním náporu hostů a jejich nečekaném vedení, domácí přidali a nejen, že otočili výsledek, ale měli i další pěkné šance, které však likvidoval většinou skvělý českolipský brankář.
48´- chybná rozehra hostujícího gólmana, ale lob Vavrouška stačil gólman ještě konečky prstů vytlačit na roh
49´- dlouhý centr Jägra a Betyár nikým nekrytý střílel z 10-ti metrů jen nad branku hostů
54´- výborná střela Očipky k tyči, ale gólman hostů ji robinzonádou vytlačil na rohový kop
58´- gólman hostů vyrazil střelu Vavrouška jen před sebe, ale hbitý Betyár poslal míč lobem jen na horní síť
59´- přetažený centr Bílka skončil na hlavičce Vavrouška, ale míč šel jen do boční sítě hostů
61´- česká ulička Jägra na Bílka, který šel sám na gólmana hostů, ale ukvapeně střílel jen do něj
64´- tvrdou střelu Betyáru gólman hostů jen vyrazil před sebe a Jindřich dorážku napálil opět jen do něho
68´- centr Buryánka sklepl Vavroušek a Betyár střílel v další čisté šanci jen těsně vedle svatyně hostů
79´- hosté rozebrali obranu domácích a Kaňkovský šel z půlky sám na Vaňaka a nedal mu šanci – 2:2
84´- skvělá akce domácích po ose Loos – Očipka – Čuda a ten střelou k tyči uzavřel účet zápasu – 3:2
Ve druhé půli hosté trochu odpadli a domácí si vytvářeli jednu šanci za druhou a diváci se určitě bavili zajímavým fotbalem. Nakonec to vypadalo, že i přes domácí převahu zápas skončí plichtou, ale hráč posledních minut Pepa Loos se s tím nechtěl smířit a vybídl své spoluhráče ke vstřelení rozhodující branky. Velmi dobře zápas zvládli i všichni tři delegovaní rozhodčí.