SK Stap Tratec – FK Teplice lig.dor. 0:0

Vilémovští fotbalisté přijeli k tomuto utkání pouze se třinácti hráči, z nichž však ještě Nagy M. nebyl zcela doléčen a nastoupil s určitým sebezapřením. Dalším hráčům pak znemožnila účast nemoc či zranění. Tepličtí mladíci se chtěli proti favoritovi vytáhnout a hráli velice dobře technicky, tvrdě napadali vilémovské hráče a výborně kombinovali. Jelikož jim stejnou mincí opětovali totéž i vilémovští hráči, byl to dle přítomných odborníků skutečně nejhezčí zápas celého turnaje. Škoda jen, že nepadly nějaké ty branky na obou stranách, neboť šance k jejich vstřelení měla obě mužstva a Vilémov určitě o něco málo více. 9´- krásně přetažený centr Kubeše na naběhnuvšího si Greňa, ale jeho volej skončil jen v náruči gólmana

12´- další mřížný centr tentokráte Kopřivy na Očipku, který v čisté šanci střílel jen vedle teplické svatyně

18´- na centr Kubeše do vápna si parádně naskakoval Kopřiva a byl stržen hráčem Teplic, ale píšťalka

hlavního sudího však zůstala němá !!!

25´- třetí přetažený centr od Kubeše na Buryánka skončil technickou střelou jen na boční síti hostů

27´- pěknou ránu Očipku z velkého čtverce vyrazil gólman Teplic jen před sebe, ale nikdo z vilémovských

fotbalistů již nebyl poblíž balónu a tak jej teplický obránce uklidil do zámezí

39´- závar před brankou Vilémova a srážka dvou hráčů, což zavánělo také pokutovým kopem, ale hlavní sudí

zřejmě kompenzoval svou chybu z 18.minuty

První půle byla zcela vrovnaná, hrál se rychlý a technický fotbal, ale šance byly jen na straně vilémovských fotbalistů, kteří je však nedokázaly proměnit. Tepličtí hráli pouze po vápno a kromě dvou střeleckých pokusů nad branku, Vaňáka prakticky neohrozili.

47´- faul na pronikajícího Kurela na hranici velkého čtverce, ale Dobešův pokus přes zeď skončil jen těsně

nad šibenicí teplického celku

56´- vilémovský kanonýr Kurel se hned dvakrát dostal do šance, ale jeho první střelu teplický gólman vyrazil

a tu druhou mu dokonce parádně chytil

64´- trestný kop Greňa do vápna skončil na hlavičce Svobody, ale míč šel opět jen těsně vedle tyčky hostů

67´- únik Kubeše po pravé straně, zpětná přihrávka na vápno Kopřivovi, ale ten se ukvapil a přímo z voleje

střílel nad branku teplických mladíčků, místo aby si míč zpracoval a pohodlně zasunul k tyči !!!

74´- tepličtí mladíci v obrovské šanci Schönem, ale Vaňák se vyznamenal a šanci bravurně zlikvidoval

80´- parádní střela z velkého čtverce teplického Špírka orazítkovala břevno Vaňákovi svatyně

83´- další šance vilémovských, ale Kurelovu pěknou střelu srazil teplický obránce a bylo po šanci

86´- na rohový kop teplických si naskočil pěkně Schön, ale Vaňák byl opět na místě a míč chytil

Obě mužstva měla snahu ve druhé půli strhnout vítězství na svou stranu a vydolovat z tohoto zápasu tři body. Stoprocentní šance byly na obou stranách, ale gólmani byli vždy proti. Vilémov navíc ještě zachránilo jednou břevno. Nutno však konstatovat, že plichta to byla asi zasloužená a důležitější bylo určitě poznání, že to byl velice kvalitní fotbal, na který se dalo celý zápas koukat. V teplickém dresu se představil mimo jiné také mladý Verbíř, syn slavného otce, který jako mladý žáček jezdil do Vilémova na soustředění ještě s dalšími hráči.

Vaňák – Greňo, Svoboda, Kubeš, Vlk, Kopřiva, Dobeš, Nagy L., Buryánek, Očipka, Kurel

Střídali: Winzig a Nagy M. Chyběli ještě: Loos, Šmalcl, Vilám, Šmalcl, Hyka, Čuda a Dvořák

Diváci: 30 – z toho 12 z Vilémova !!! Nejlepší hráči utkání: Vaňák (V) a Schön (T)

Rozhodčí: Szabó – Červený a Michek Delegát svazu : nebyl ŽK: 0 :0 ČK: 0 : 0

Rohy: 5 – 4 Držení míče: 50% – 50% Fauly: 10 – 11 Střely na bránu: 6 – 4 Mimo: 7 – 6

Trenér: ing.Suchomel Asistent: Zbončák Masér: Maier Vedoucí mužstva: Sklenář Zapisovatel: Třešňák