weby pro nejsevernější čechy

Jarní čtverec ve Varnsdorfu a pankáči v Šenově (fotoreport)

Letos poprvé spojili síly pořadatelé rockového festivalu Čtverec z Dolní Poustevny a pivovar Kocour a dopadlo to nadmíru dobře. Line up více méně kopíroval loňský program v Poustevně a jak pravil pan Sadovský ze skupiny Krleš: když za námi nepřijede Varnsdorf do Poustevny, musíme my sem. Snad nám to v létě vrátí a přijedou k nám. Ačkoli na plakátech se o akci striktně mluví jako o Čtverci ZIMNÍM, jednalo se bezesporu o Čtverec Jarní a nejen kvůli počasí, ale i proto, že Zimní Čtverec už byl. Nedelejte v tom, chlapi, zmatek.

Bez dalších podrobností je i z fotek patrné, že se diváci, kterých se sešlo kolem osmi stovek (!), dobře bavili, staré máničky vytáhly a naleštili kanady a mladé máničky se snažily toho co nejvíc okopírovat.

Poněkud industriální prostor by podle muzikantů zasloužil ještě trošinku akusticky přizpůsobit a bylo by to perfektní. Už třeba jenom proto, že dovnitř neprší.

Slovy jedné najmenované fanynky z fb:  jj zadařilo se :-)) včera super vesnická rock párty:-))

Takže, tady jsou dva sety fotek:

jedna:

{module vdf-ctv}

dva:

{module rockfest_ctverec}

A abyste si nemysleli, že se trsalo jenom ve Varnsdorfu, tu jsou tři fotky z šenovského Clubu, kde to bylo takové punkové)

{module punk}