Vilémov rupnul v Úvalech 2:0

Poprvé v historii klubu jsme zajížděli do Úval a nutno konstatovat, že je to pěkný areál, ale
s trochou zastaralým zázemím v podobě WC, občerstvovacích stanic apod. Jinak však všechna
čest. V tipovací soutěži byla hlavní výhra 6-ti kilová uzená šunka a v udírně bylo kromě klobás i
uzené maso nebo libový bůček. Opět jsme přijeli s mnoha fanoušky, ale výkon našeho týmu byl
mdlý, hlavně v první půli a ve druhé půli, kdy jsme měli jasně navrch, jsme nedokázali
proměnit šance a převahu v alespoň vyrovnání a to byla hlavní příčina naší zbytečné porážky.
12´- aut do vápna hostů a vysoký Němeček střílel hlavou jen těsně vedle Vaňákovi branky
19´- dalekonosná střela kanonýra hostů Kaňkovského skončila v náruči gólmana domácích
24´- krásná akce hostů po ose Kopřiva – Krasnický – Demčenko, ale jeho střelu pozorný gólman domácích lapil
33´- pěkný centr Demčenka do vápna domácích a volej Kaňkovského šel jen do domácího obránce
34´- rychlý brejk domácích a Krasnický si ve skluzu nešťastně kopl míč na ruku a byla z toho penalta, kterou
domácí kanonýr Němeček bezpečně proměnil a dostal svůj tým do vedení – 1:0 !!!
40´- domácí v dalším rychlém brejku a Barták trefil balon k tyči Vaňákovi branky a bylo to – 2:0 !!!
V první půli byli domácí o něco lepší než hosté a těžili především z brejků a standardek, neboť
měli ve svých řadách výborné a vysoké hlavičkáře. Hosté si toho kromě jedné šance příliš
nevytvořili a tak se šlo do šaten za vedení domácích v poměru 2:0 !
48´- chyba domácích a Jindřich se ocitl tváří v tvář gólmanovi, ale trefil jen jeho nohu, to byla tutovka !
72´- hostující Vavroušek krásně uvolnil střídajícího Soukupa, ale ten v čisté šanci přestřelil bránu !!!
75´- dělovka hostujícího Soukupa skončila jen na boční síti domácích
83´- trestný kop Kaňkovského z 20%-ti metrů gólman domácích lapil
85´- brejk domácích a Škoda v čisté šanci střílel nad branku Vaňáka
Ve druhé půli se hosté výrazně zlepšili a domácí zabetonovali svou obranu a snažili se o udržení
pro ně příznivého vedení. Škoda dvou tutovek hostů a výrazné převahy, kterou nedokázali
přetavit v branku. Úvaly byly zcela jednoznačně hratelným soupeřem a porážka hostů byla
absolutně zbytečná. Bohužel fotbal se nehraje na převahu a šance, ale na góly a v nich byli
domácí tentokráte lepší. Nutno pochválit i všechny sudí za jasnou rovinu a dokonce se hrálo
tak slušně, že ani na jedné straně nepadla žlutá karta.
Vaňák – Krasnický, Dobeš, Jirchář, Stach – Kopřiva (58´- Vavroušek), Jägr,
Jindřich, Buryánek (70´- Soukup) – Kaňkovský, Demčenko

Trenér: Šimek Asistent: Zbončák Masérka: Čudová Ved.mužstva: Kurel Foto: Provazník Manager: Sklenář
Připraven ještě: Čuda Chyběli ještě: Loos – Hnízdo, Šťastný, Demke a Kurel
Nejlepší hráči utkání: Němeček (Ú) a Dobeš (V) Diváci: 150 – z toho 18 z Vilémova, ale málo spokojených !!!
Rozhodčí: Tryzna – Ježek, Aubrecht (dobrý výkon všech) Delegát svazu : p.Hamouz ŽK: 0 : 0 ČK: 0 : 0
Rohy: 4 – 4 Držení míče: 48% – 52% Ofsajdy: 3 – 4 Fauly: 14 – 16 Střely na bránu: 7 – 9 Mimo: 5 – 6