weby pro nejsevernější čechy

Vzdělání, vzdělání (17. ročník propagační výstavy VZDĚLÁVÁNÍ 2013/2014)

Pokud nás čtou školáci, či snad rodiče takových ratolestí, kteréžto budou v dohledné době opouštět bezpečné vody ZŠ, vezměte na zřetel, že rumburský Dům kultury Střelnice v pondělí 5. a v úterý 6. listopadu 2012 hostí tradiční přehlídku středních škol.
Kdo se naučil používat náš kalendář, tomu to určitě neuniklo, ti ostatní ať vezmou dlooouhou sérii fotek jako návnadu, že se tu je nač koukat.

Oficiální upoutávka zní:

Úřad práce České republiky, krajská pobočka v Ústí nad Labem, kontaktní pracoviště Rumburk, Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání a Vyšší odborná škola a Střední škola Varnsdorf, přísp. organizace pořádají 

17. ročník propagační výstavy VZDĚLÁVÁNÍ 2013/2014 – Prezentace středních škol a odborných učilišť

Dům kultury, SNP 484/29, Rumburk – 5.-6. listopadu 2012 od 9.00 do 17.00 hod.

Akce je určena pro žáky, kteří končí povinnou školní docházku, rodiče vycházejících žáků a osoby, které chtějí získat vzdělání formou dálkového studia nebo formou dílčích kvalifikací. Získáte informace o možnostech studia, o požadavcích u přijímacích zkoušek na jednotlivých školách a učilištích, a to přímo od zástupců těchto škol. Rozhodnutí o své budoucnosti neponechávejte náhodě!

K vidění jsou prezentace škol nejen na stáncích, ale i na pódiu. Můžete si tu nechat nalakovat nehty či namalovat nový obličej, sejmout otisky, ochutnat koktejly, nechat se namasírovat nebo vytvořit na hlavě kudrliny. A hlavně sbírat prospekty, brožury, letáky a všeliké jiné informační tiskoviny. Ostatně, podívejte se sami.

Tagy