weby pro nejsevernější čechy

Na Stojáka opět ve výběžku!

Takhle narvané kino Dukla ve Šluknově, jako bylo 4/12/12 mnoho místních nepamatuje. Nepromítalo se, ale přijela známá komediální kompanie ,aby předvedla stand-up show Na Stojáka.
Krátce po šesté hodině večerní nás přivítal Karel Hynek a odstartoval tak večer plný zábavy. Spolu s ním vystupovali nejznámější tváře tohoto pořadu. Bohužel celorepublikově známý „tydýt“ Lukáš Pavlásek se dostavit nemohl, což ale tolik nevadilo, jelikož ho zastoupila legendární čtveřice českých komiků ve složení Karel Hynek, Josef Polášek, Petr Vydra a Daniel Čech. Během hodiny a půl jsme se dozvěděli něco málo o dovolené v Tunisu Karla Hynka, či o paranoie Petra Vydry. V duchu Vánoc se nesla i jedna ze scének Josefa Poláška — návod na zabíjení kapra. Nechyběl ani hokejista Jaromír Jágr, kterého dokonale zpodobnil Daniel Čech. Bohužel touto scénkou se s námi baviči rozloučili. Kino otřásalo v základech při záchvatech smíchu diváků.

Pokud se rozhodnete na tuto show zajít, připravte se na nekontrolovatelné výbuchy smíchu a bolavé tváře od věčného úsměvu.

Tagy