bílí tygři liberec
Typography

První utkání nové sezony dopadlo pro loňského vítěze základní části (připomínka tohoto úspěchu už byla zavěšena pod střechu haly) bylo svižné a pro domácí tygry vítěné. Podařilo se jim vstřelit po gólu v každé třetině a hostující hokejisté Hradce i přes velkou snahu neuspěli. Podrobnější referát třeba tu a a tady několik fotografií z průběhu zápasu.

FILIP PEŠÁN
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC
"Věděli jsme, že přijede velmi silný soupeř. Sehráli jsme výborné přesilové hry a myslím, že jsme si zasloužili podpořit fantastického Romana Willa a získat v prvním zápase nulu. Jsem rád, že jsme do sezóny vstoupili pravou nohou."

VLADIMÍR SÝKORA
MOUNTFIELD HK
"Hráli jsme tu už přípravné utkání a tušili jsme, co nás čeká. Chtěli jsme zvládnout hlavně začátek, což se nám nepodařilo, když jsme už v páté minutě dostali gól v přesilovce. Vlastně vůbec myslím, že početní výhody zápas rozhodly. Velkým problémem bylo naše neproměňování šancí, což je na tom výsledku vidět."

Branky a nahrávky: 5. Pyrochta (Jašek, Jánošík), 38. Jánošík (Pyrochta, Ordoš), 42. Ordoš (Bakoš, Bulíř). Rozhodčí: Pražák, Souček - Flegl, Polonyi. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. Diváci: Diváci: 5461.

ee Snapseed

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)