SK Stap Tratec – SV Pirna 6:3 (2:0)

Nejdůležitější minuty zápasu:
2´- domácí v první velké šanci, ale po nezištné přihrávce Kurela nedokázal usměrnit míč do sítě Červeňák
9´- první únik hostů a Friehel, hrající v helmě alias Čech, prostřelil poprvé Loose a bylo to překvapivě – 0:1
17´- na trestný kop Choda z půli hřiště si naběhl M.Nagy a parádním volejem srovnal stav utkání na – 1:1
23´- dělovka Hyky z dobrých 30-ti metrů z trestného kopu skončila jen těsně vedle tyčky hostující branky
28´- výtečně zahraný rohový kop Kurelem a dobře umístěná hlavička M.Nagyho znamenala obrat na – 2:1
32´- hosté dali branku, ale hlavní sudí ji pro faul na vyběhnuvšího gólmana Loose neuznal
33´- únik hostů a faul Vavrouška ve vápně znamenal pokutový kop, který proměnil Eisstädt a bylo to – 2:2
34´- než se hosté vzpamatovali z vyrovnání unikli domácí a Červeňák byl faulován ve vápně, takže tu byla
druhá penalta během jedné minuty, ale na druhou stranu. Kanonýr domácích Kurel ji však kopl vedle !
38´- na další velmi dobře kopnutý roh Kurela si naběhl Jirchář a z voleje prostřelil obranný val hostů – 3:2
42´- odražený balón se dokutálel k Chodovi, ale jeho dělovka šla jen těsně vedle svatyně hostujícího týmu
V první půli se hrál fotbal na slušné úrovni a hrstka prokřehlých diváků se bavila především šesti docílenými brankami a také neproměněnými šancemi na straně domácích. Hosté hráli občas tvrdě, ale ne záludně, krom jednoho zákroku, za který vyfasovali ihned žlutou kartu a pak již byl relativní klid.
51´- centr Červeňáka na Choda, jeho dělovku gólman jen vyrazil před sebe a Kurel pohodlně doklepl na – 4:2
58´- přetažený rohový kop Kurela na Buryánka, jeho volej přistál ještě na hlavě Vavrouška, ale míč šel vedle
65´- ulička Nagyho na Červeňáka, ten šel sám na vyběhnuvšího gólmana a chytrým lobem zavěsil na – 5:2
74´- trestný kop hostů tečovala zeď domácích a odražený balón dopravil pohodlně Gruber do sítě – 5:3
83´- ulička Choda na Červeňáka, ten šel opět sám na gólmana hostů, ale tentokráte střílel jen vedle něho
85´- centr Buryánka na naběhnuvšího si Červeňáka a jeho volej skončil naposledy v síti hostů – 6:3
Druhá půle byla ve znamení velkého tlaku domácích, ale snaživí hosté se nevzdávali a hráli fotbal až do závěrečného hvizdu hlavního rozhodčího Havrana, který jim v průběhu první půle neuznal branku a tak na něho byli po celé utkání rozzlobeni. Nakonec však uznali kvalitu soupeře a přišli mu popřát k zaslouženému vítězství.Domácím se bohudík v tomto utkání nikdo nezranil, což bylo hlavní pozitivum.