weby pro nejsevernější čechy

Den zvířat – „Zvířata žijící kolem nás“

Patnáctý ročník již tradiční akce Dne zvířat ve Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě, která je pořádána pro děti z mateřských, základních a středních škol a také pro rodiny s dětmi, je letos nazvána „Zvířata žijící kolem nás“.

Pestrý celodenní program bude připraven opět za finanční podpory Libereckého kraje a Městských lesů České Lípa spol. s r. o., v areálu bývalého augustiniánského kláštera a přilehlé zahradě. Zde návštěvníci akce najdou výuková i sportovní stanoviště a tvůrčí dílny zaměřené na dané na téma, připravené společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě a pracovišť CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, CHKO Lužické hory, CHKO České středohoří, NP České Švýcarsko, CHKO Labské pískovce a Geoparku Ralsko. Bezplatně budou zpřístupněny i veškeré expozice muzea a právě probíhající výstavy.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!

Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní pedagožky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Odkaz pro přihlašování https://docs.google.com/spreadsheets/d/1293h-NQeGrrl76K8vJQ2PkHULhXT5LmsdGYZ2eEV1xg/edit#gid=0

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě a Lesy ČR s. p., za finančního přispění Libereckého kraje a Lesů ČR s. p.

Vypracovala Veronika Ličaverová, DiS.

Muzejní pedagožka

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Jana Jermanová Jakubská

Vedoucí oddělení výstav, výchovy, propagace a galerie

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, příspěvková organizace Libereckého kraje

Nám. Osvobození 297/1, 470 01 Česká Lípa

Tel.: 487 824 145, 702 000 096

www.muzeumcl.cz

Pozvánka z roku 2017 ->, z roku 2016 ->

Tagy