Basketbal – kadeti U17 TJ Slovan Varnsdorf vs BA 2006´Roudnice nad Labem B (říjen 2022)

V neděli 23. října 2022 pokračovala basketbalová víkendová jízda dopoledne utkáním kadetů U17 TJ Slovan Varnsdorf ve varnsdorfské sportovní hale s celkem BA 2006´Roudnice nad Labem B (nadregionální liga skupina B – 5. kolo).

Zcela jiná podívaná než včera. Roudničáci chvílemi působili, jako kdyby byli překvapeni, kde se to ocitli a co vlastně mají dělat. Přesto jejich trenér, obzvláště v porovnání se včerejškem, působil jako totální kliďas. Finální výsledek 112:17 (31:6, 47:8, 79:12). Trojciferné číslo na domácí straně jsem, mám ten pocit, už dlouho neviděl. Vzhledem k pořadí týmů v celkové tabulce docela dost velké překvapení.

A hned kluci poskočili v tabulce vzhůru:

Na oddílovém webu:

Týmy TJ Slovan Varnsdorf : BA 2006 Roudnice n.L. B
Skóre 112:17

Úplně jiné utkání než v sobotu. Soupeř přijel s mladšími a menšími hráči, než v sobotu Teplice a od první minuty to bylo znát.

Utkání bylo ideální příležitostí vyzkoušet si v klidu vše co neustále na trénincích cvičíme a to jak v obraně, tak v útoku. Pozitivní také bylo, že každý hráč dostal dostatečný počet minut. První koš v našem dresu i zaznamenal náš nováček Kuba „hokejka“ Veroněk.

Body: Jindra 34 (1×3), Ziesemann 20 (1×3), Svatek 19 (1×3), Pípa 13 (1×3), Kosejk 8, Mejsnar 5 (1×3), Šťáhlavský 5, Bulejko 4, Veroněk a Černý 2, Karman a Nývlt 0.

TH: 24/11 46%