Jílové-SK Plaston Šluknov 3:1

Plaston jel do Jílového v bojovné náladě s odhodláním vrátit ztracené body z domácího utkání, ovšem na hřišti to v úvodu tak nevypadalo. V prvních 25 minutách domácí rozhodli o utkání. Nejprve gól vstřelil Kurty, pak skoro celé hřiště projel Barrila a třetí gól dal z penalty Rangl. I hosté měli své šance, ale špatně řešili zakončení. Například Karpíšek běžel sám na branku, ovšem místo střely ještě nahrával. Druhý poločas domácí již nebyli aktivní. Šluknov měl stálou územní převahu, ale gól si museli dát Jílovští sami. Po centru Jägra si srazil míč do branky stoper domácích. Největší šance Šluknova měl Vichterey R. a Šembera, který dokonce trefil s přímého kopu tyč, ale střelcům dnes vstřelit branku nebylo souzeno. Zápas tak skončil vítězství domácích 3-1.

Je pěkné, že 70% utkání byl Šluknov spíše lepším týmem, ale když si necháte dát tři góly v prvních 25 minutách, tak již není co řešit. Přestože bylo mužstvo posíleno a tréninková účast je dobrá, tak se nedaří vítězit. Mužstvo potřebuje jeden podařený a šťastný zápas a tím se dostat na vítěznou vlnu. Snad to bude již v dalším utkání doma s Mojžířem v sobotu 8.10. v 16 hod.