weby pro nejsevernější čechy

Co s příštím týdnem?

Nějak se nám náš plánovaný rytmus zpráv vymyká – jenže když i přicházející týden toho slibuje víc během svého průběhu, než na konci, nedá se nic jiného dělat, než zvát před jeho začátkem.
Vynechejme jako obvykle dlouhodobé výstavy a sportovní události, o kterých buď referujeme samostatně, nebo jsou v našem kalendáři. Zaměříme se na akce, na které nejspíš sami půjdeme…

V úterý 22. ledna 2013 další cestopisná přednáška v městské knihovně ve Varnsdorfu.

Ve středu 23. ledna 2013 si ve stejnou hodinu lze vybrat – buď do městského divadla ve Varnsdorfu na Vinobraní (viz plakátek výše), nebo do Rumburka na Kopeček na besedu s evangelickým farářem Vojenem Syrovátkou, nebo do Šluknova na zámek na koncert Korngold Quartet

Ve čtvrtek 24. ledna 2012 další otevřené dveře, tentokrát varnsdorfská škola Karlova – plakátek jsem nikde nedokázal najít. Tentýž den můžete děti vypustit s DDM Varnsdorf za zvířátky.

A rumburský DDM přichystal Světýlkování

V pátek 25. ledna 2012 otevírá svoje dveře ve Varnsdorfu pro změnu VOŠ a SŠ, celodenní program na Bratislavské by měl opět předvést um manekýn, kadeřnic, masérů, kosmetiček či milovníků bojových umění.

Kdo je mobilní, tomu nabídneme třeba vernisáž v Mimoni.

Večer pak třeba do varnsdorfského Rozkroku.

A jsme v sobotě – 26. ledna 2013 pořádá DDM Varnsdorf turnaj ve stolním tenise.

No a v Kytlicích pokračuje přednáškový turnus o krajině kolem nás

Pokud se vylíhne něco nového, dáme vědět. Pokud víte o něčem, o čem my nevíme, dejte vědět vy.

Tagy