weby pro nejsevernější čechy

Florbal středních škol 2023

Ve středu 22. února 2023 se ve varnsdorfské sportovní hale sešly chlapecké týmy výběžkových středních škol, aby sehrály turnaj ve florbalu.

Stejně jako u nedávného loňského futsalu přítomny celky Lesárna Šluknov, středisko Karoliny Světlé, gympl VDF, gympl RBK, středisko Mariánská, středisko Bratislavská, TOS, tudíž nejspíš pokračování Ligy severu. Já šel ovšem (jako již častokrát poslední dobou) naslepo. V rozpisu sportovní haly „Turnaj škol“. Neznámo v čem, neznámo jakých škol. Všechny školy totiž ani slovo, nikde ani zmínka… Takže kdo co jak až na místě.

Dvě rozlosované skupiny, v základní části 1 x 10 minut. V semifinále minut 15. Co bylo dál a jak to dopadlo, to už nevím. Třeba se někde něco objeví…

Opět byla řeč o pokračování a plánech. 10. května by měla být v Kotlině malá kopaná, počítá se s tradičními sportovními hrami středních škol, domlouvá se termín stolního tenisu a je snaha obnovit šplh. Ovšem vzhledem k totální ztrátě všech informačních kanálů je otázka, jestli se o čemkoli z toho dozvím.

Liga severu florbal kluci 2019 ->, Liga severu florbal kluci 2018 ->, Liga severu florbal kluci 2016 ->

Tagy