pozvánky
Typography

Jako obvykle o prázdninách, po pustém pracovním týdnu se na jeho konci pár akcí najde.

Od čtvrtku 20. července 2017 nová výstava v Novém Boru:

Vážení přátelé, zveme Vás na Výstavu Marie Glückaufové 2010-2017 v našem Ajeto Art Glass Muzeu od 20.7.2017 do 26.10.2017. Vzhledem k prázdninovému termínu zahájení výstavy nebudeme pořádat vernisáž. Rezervujte si termín 26.10.2017 na slavnostní zakončení výstavy.

S pozdravem

Magdalena Smejkalová

Ředitelka muzea 

AJETO Nový Bor

T. G. Masaryka 805

473 01 Nový Bor

Telefon: 00-420-487 521 660

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

Web: www.ajetoglass.com

V odpoledních hodinách možno vyrazit na cyklovýlet.

V pátek 21. července 2017 začíná dvoudenní varnsdorfský HelpFest, který se pár posledních dní potýkal se změnami playlistu, když některé kapely na poslední chvíli rušily svou účast. Večer koncert na šluknovském zámku. Nebo další Open Air v Rumburku. Stejně je to vtipné. V některých ANOnejlepších městech chcípl pes, někde chtějí za jednorázové hvězdičky víc než dvě stovky a jinde se zas za opravdovou kvalitu vybírá vstupné dobrovolné... A abychom nezapomněli, v Dolní Poustevně hasiči převezmou cisternu Tatra od THT Polička.

V sobotu 22. července 2017 pokračuje na varnsdrofském mašíňáku HelpFest. Také se koná festival asijské hudby E(astern)-Tunes kdesi mezi Velkým Šenovem a Mikulášovicemi. Zváni jste do Jiřetína pod Jedlovou na divadlo:

Dobrý den, přijměte prosím přátelské pozvání na jiřetínské víkendové divadelní představení. Těšíme se na váš zájem a vděčni budeme za každé šíření této informace.

S díky a přáním příjemného sobotního zážitku

Martin Louka

A je tu i pozvánka do Krásné Lípy:

Zveme vás do krásnolipského kostela tuto sobotu 22. 7. 2017 od 18 hodin na koncert Jiřího Stivína a jeho program s názvem „Sám se svým stínem. Přijďte strávit příjemný sobotní podvečer.

Jana Drobečková

místostarostka města

Masarykova 246/6

407 46 Krásná Lípa

e – mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

GSM: + 420 721 828 939

V neděli 23. červnce 2017 samozřejmě Filipov, jako každou neděli až do konce prázdnin. Večer by stála za úvahu Česká Kamenice a koncert Václava Hudečka (a dalších) v rámci Letních hudebních slavností Antonína Dvořáka.

Na zybtek koukněte do plakátků, i když je stejně jako vždycky zdaleka nemáme všechny. Další najdete v našem kalendáři. Nikdy ale nemůžeme tvrdit, že bychom snad všechno věděli...

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

ee Snapseed

nabídka_pracovní (2)

vybezek obecny

videa_z_výběžku

vandej

k_fix_cz

pojdte se kouknout)