Plavecké závody Litvínovský pohár

12. ročníku Litvínovského poháru se zúčastnili 4 naši plavci: Martin Jirásek (17 let), Marek Novák (14 let), Jessica Suchomanová (12 let) a Valerie Baraclová (11 let).

Na Litvínovském poháru plavali všichni závodnici 100 metrové tratě motýlkem, znakem, prsama a volným způsobem. Po doplavání všech 4 disciplín se sečetly časy a prvních 6 nejlepších s nejnižším celkovým časem v každé kategorii plavalo finále. Finálová disciplína byla 200 polohový závod. Všichni plavci si zaplavali osobní rekordy a některým se podařilo dosáhnout až na medajlové pozice. Valerie Barcalová obsadila 3.místo na 100 metrů motýlek časem 1:25,50. Jessica Suchomanová obsadila dvakrát 2.místo na 100Z časem 1:18,20 a na 100VZ časem 1:09,80 a jedno 3.místo na 100P časem 1:30,20. Obě rumburská děvčata se probojovala mezi šestici nejlepších. Ve finále se Valerie Barcalová umístila na 6.místě časem 2:59,30 a Jessika Suchomanová na těsném druhém místě časem 2:49,60. Od celkového vítězství ji dělilo 6 desetin sekundy. Obě děvčata překonala ve finále výrazně svoje osobní rekordy.